Takipli Online Diyet

Sürekli diyet yapıp hala istediğiniz kiloya ulaşamadıysanız, diyetler hep başınıza dert oldu ve diyetler yüzünden pek çok sosyal aktivitenin dışında kaldıysanız,hiçbir diyet yaşam şekliniz ile uyuşmadı ve verdiğiniz kiloları geri aldıysanız yada bir hastalığınız var ve bu konuyla ilgili diyetmodelini bilmiyorsanız RSA Takipli Online Diyet'e başlayın.

  1. Sağlıklı bir yaşam sürmek ve sağlıklı kilo kaybederek bir daha diyet yapmaya veda etmenizi amaçlar.
  2. Standart listelerden oluşmaz. Size seçenekler sunar. Evimizde bütün aile fertlerinin yiyebileceği bir menü planından gider.
  3. Takip sistemi sayesinde; hastalık, tatil, gezi ya da diğer özel durumlar nedeniyle diyete uyamadığınızda hızlandırıcı ara programlar ile diyetiniz desteklenir.
  4. Herhangi bir hastalıkta uygulanan beslenme modelleri ile hastalığın belirtilerini bastırmaya yönelik değil azaltmaya yönelik bir çalışma yürütür.

Yaşantınızı, sağlık durumunuzu ve beslenme alışkanlıklarınızı analiz etmemize yardımcı olacak bilgi formunu ayrıntılı doldurup info@rsasaglik.com adresine mail atınız.

  1. Son 6 ay içerisinde yapılmış kan tahlilleriniz / yağ / kas ölçümleriniz var ise; formu gönderirken onları da gönderebilirsiniz. Bilgi formunuzun sonuçlarına göre gerekirse ek tahliller istenecektir.
  2. 1 - 5 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçerek, randevularınız planlanacak ve diyet programınız gönderilecektir.

Takipli Online Diyet Neleri Kapsamaktadır?

  1. Bu program 4 haftalıktır. Programa devam etmeniz gerektiğinde 4. Hafta içerisinde sitemize tekrar üye girişi yaparak kaydınızı yenileyebilirsiniz.
  2. İlk beslenme programı gönderilirken randevu tarihiniz belirlenir. Her hafta randevu tarihinde bize mutlaka mail atmanız gerekmektedir; Sonuçlarınız, diyete uyumunuz, sağlık durumunuz, kilo kaybı vb. tüm etkenleri değerlendirip hem sizin haftalık programınıza göre hem de kilo verme durumunuza göre yeni programınız hazırlanarak 24 saat içerisinde tarafınıza gönderilir.
  3. Her hafta farklı bir diyet listesi size özel olarak hazırlanır.
  4. Randevu günü; sabah aç karna program süresince her zaman kullanacağınız tartıda tartılıp kilonuzu ve yaptırdığınız kan tahlillerinizi mutlaka bildirmeniz gerekir.

Sağlıklı Yaşamak için
Bir şeyler yapın, haydi randevunuzu alın!

Açılışa özel indirimlerle, sağlıklı ve güzel yaşam için RSA.

Ayak Detoksu

Web sayfamız üzerinden alınan randevularda %10 indirim...

BioRezonans

Web sayfamız üzerinden alınan randevularda %10 indirim...

Formu Doldurunuz

Randevu Talep

Kampanyalarımızı görmelisiniz...